| racaru1987 a întrebat:

Ce parere aveti de prod de slabit Weight Loss este ceva pe bune sau e teapa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Daca nu tii un regim si nu faci sport degeaba iei, e o prostie, e un supliment care iti taie din pofta de mancare cel putin asa ar trebui si are un efect laxatix, adica te i-a cacarea la propriu.