| Betyyyy a întrebat:

Buna ce parere aveti despre placa de par remington sleek and curl? http://sport-gesundheit.testberichte.de/......ls1051.jpg

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Placa este foarte bună, am văzut-o în Carrefour cu 2 milioane, iar acum a făcut-o 1 milion jumate.Are și 230 de grade, deci cred că este ok.
Baftă!

| RyAngel a răspuns:

Stiu pe cineva care foloseste dar depinde ca daca ai mai putin de 16 ani iti arde parul ca asa i s-a intamplat ffetei acesteia dar asta mai ales daca iti faci parul prea des sau imediat dupa baie cu ea. Ideal ar fi o data pe saptamana la o zi dupa cea te-ai spalat pe cap. Am inteles ca nu i-a facut alte probleme deci cred ca este buna, eu nu imi fac parul cu placa pentru ca mi se pare ca i se despica firele dupa ce il faci de mai multe ori...bafta!

| Liv_5172 a răspuns:

Deci nu am exact placa din imagine dar am tot Remington si iti spun ca sunt foarte bune numai sa nu te faci de 70 de ori pe saptamana ca iti arzi parul rau.Si pe langa asta placa asta are functie de reglare a temperaturii si daca ai parul subtire e de folos.Eu zic ca e foarte buna placawinking>big grin