| mg112mada a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele pentru par de la gerovital plant? Eu am parul foarte foarte ars si cineva mi-a recomandat gerovital.Cum sunt aceste produse? AAA, si imi cade parul cu tona, adica atunci cand ma spal adun gheme de par.DAU FundaVot la articolele cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Produsele Gerovital sunt foarte bune, cu conditia ca producatorii sa respecte intocmai reteta originala.
Lotiunile capilare de la Gerovital sunt folosite de multi ani, si cu mare succes, dar va trebui sa aflii daca totusi caderea parului nu se datoreaza factorilor de stres sau lipsei de vitamine.
Gerovitalul(vitamina H3)a fost preparata pentru prima oara de un medic roman, Ana Aslan, specialist in gerontologie si geriatrie, recunoscut pe plan international.Asta pentru cunostinta ta generala.happy

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Pentru parul ars, da, Gerovital este bun.Insa pentru caderea parului...Asta poate fi si o problema de ordin emotional.Stresul este printre primele cauze in caderea parului.Mai nou am inteles ca si daca locuiesti intr-o zona unde activeaza un combinat chimic fara filtre special risti pe langa alte probleme de sanatate, sa iti cada parul.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Mergi la oglinda si verifica-ti scalpul! Daca vezi pete roz-rosiatice, probabil insotite de scuame, du-te la un medic dermatolog! Cat despre produse, nu am idee! happy