| RealLife a întrebat:

Produsele anti-acneeice de la Gerovital Plant sunt bune? mi-am cumparat lotiune tonica, crema si gel cu care trebuie sa ma spal pe fata. Credeti ca voi putea scapa vreodata de cosuri cu aceste produse?

Răspuns Câştigător
| simovacariu a răspuns:

Nu stiu... dar poti sa incerci cu altceva.Iti cumperi niste aspirina de la farmacie, rupi doua pastile si le farmitezi, fierbi un pic de apa si pui cateva picaturi de apa peste aspirina farmitata.Continutul il pui pe cosuri si lasi asa cateva minute.(se vad rezultate de la prima aplicare.
Ca sa tratezi acneea si din interior poti sa bei ceai de musetel si mai ales de brusture.A...si poti sa-ti faci si cataplasma cu ceaiul de musetel si de brusture.Succes si sper sa-ti treaca cat mai repede!

7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu am folosit crema demachianta si mi-a placut insa pentru tratarea cosurilor iti recomand skinoren (de preferat gel, dar pare ca o crema).

| Fury a răspuns:

Am auzit si eu de faza cu aspirina ca cica ar fi foarte eficienta, deci pe langa masca aia (sau ce-o fi) cu aspirina, poti folosi si produsele acestea. Cand aveam ff multe cosuri pe fata, mi-a luat mama un gel din ala si crema si au dat rezultate bunicele, apoi am incercat Zineryt si mi s-a parut genial deci iti recomnad si Zinerytul.
Succes

| Anda_5509 a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci Zinerytul, e putin cam scump, dar isi merita banii!

| Lolo_3214 a răspuns:

La mine nu au functionat:-s.Depinde de fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de la gerovital plant o "solutie" pe care scrie "fluid antiseptic purificator" pe care o folosesc zilnic.Chiar are rezultate.Inainte sa o cumpar aveam unele cosuri sub piele.Erau umflate si rosi.Am observat rezultat la prima aplicare.Este foarte buna, ti`o recomand.Probabil si produsele pe care le-ai specificat mai sus sunt eficiente.Asteptam sa ne spui rezultatele tale. Te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scapat de ele cu aceste produse

| Mania a răspuns:

Parerea mea este ca depinde si de piele nu numai de produse. poate produsele au functionat la o persoana dar nu se stie daca vor functiona la toate persoanele.incearcale si vezi efectele big grin