| VanillaSpice a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Too Faced? Este ok raportul calitate-pret?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult, sunt foarte pigmentate iar ambalajele sunt foarte dragalase, deci merita. Ma tenteaza toate paletele lor pentru ca arata superb dar cum eu nu ma mai machez nu as avea ce face cu ele laughing.

| bibby11 a răspuns:

Sunt chiar foarte bune si chiar daca pretul lor este mai marisor.sa stii ca merita:** Iar in fiecare paleta mereu gasesti cartonase cu mici tutoriale de makeup..si pensulele.sunt sooper.eu am 3 de la too faceed si ma descurc cu ele de un an incoace.le folosesc zilnicc:**