| Lariii99 a întrebat:

big grin big grin

Va cer si eu o parere.Ce parere aveti despre telefoanele cumparate de pe site-ul telefonultau.eu? Ati folosit? Ce credeti despre raportul calitate/pret?

Multumesc anticipat! happy

P.S.big grinau si fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| eueueu1 a răspuns:

Salut. Sa stii ca eu am cumparat de acolo un Samsung Galaxy Mini si un Nokia C3 sunt foarte ok nu sunt desfacute sau refolosite laughing eu unu am fost multumit a venit si repede dar vezi ca se plateste in plus fata de cat scrie acolo : pana la orice centru Fan Courier 13 lei si de acolo pana la tine acasa 0.90 de bani pe km asa era cand am cumparat eu acum ceva timp.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lariii99 explică:

Multumesc amandurora pentru raspunsuri!
Am dat deja si o fundita! tongue

Bye happy