| sssss a întrebat:

Buna:*Ce parere aveti despre pudra/fond de ten de la Miss Sporty tinand cont ca sunt destinate special tenului tanar? Credeti ca au vreo influenta negativa asupra tenului fraged? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Byencutzz a răspuns:

Toate auwinking depinde de varsta ta daca ai un ten frumos nu se merita sa te dai chiar si daca nu-l ai doar un strat mic de fond ar fi perfect mai bine naturala decat si fi p fata claun happy am o colega in clasa care se da cu fond de ten pana zice ea ajunge e f uratwinking si sa-ti zic ceva: baietilor le plac fetele mai naturalewinking asa ca lasa-le pe alea se dea cu tot tubu si da-te uh cu mai putin si o sa ai un aspect frumos dar in acelasi tind natural fara sa-ti distrugi tenul nu porcariiwinking

4 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Toate cosmeticile au influienta negativa asupra tenului

| Eff a răspuns:

Eu le folosesc pe cele de la maybelline cu care ma simt cel mai bine.
de la miss sporty imi plac doar ojele. pudra nu am incercat-o.

dar dupa parerea mea produsele maybelline sunt au cea mai buna calitate, raportat la pret.
dar bineinteles ca daca iti poti permite produse de gen dior, ysl, mac... ar fi ideal laughing

| Nimic special a răspuns:

Orice pudra/fond de ten are influetnta negativa asupra tenului fraget, orice firma ai alege.
Eu in recomand fondul de ten de la max factor:X, e super bun sunt multumita!

| PerIcuLosSs.VIP BrunNetTe a răspuns:

Pai...
influenta negativa asupra tenului tanar nuwinking
acele fonduri de ten sunt foarte bunewinking