| helena9206 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele cosmetice de la Yves-Rocher, in special am nevoie de parerea voastra despre produsele destinate ingrijirii tenului tanar?

3 răspunsuri:
| bibi4v a răspuns:

In general, eu sunt foarte multumita de produsele lor mai ales ca sunt din plante. parfumurile sunt incredibile si persista mult, gelurile de dus miros minunat, mai ales cel cu cafea, iar cremele sunt super hidratante.
nu am folosit produsele despre care vrei tu sa afli, dar daca sunt consistenti in tot ce fac eu zic ca sunt bune.

| MsGringer a răspuns:

Sunt printre cele mai scumpe.Dar nu intotdeauna ce e scump e si bun.Eu cred ca remediile naturale sunt cele mai bune.

| Lazy a răspuns:

Eu ma foloseam de aceasta cosm. cind aveam vreo 13 ani. Perfecta!