| adycara a întrebat:

Ce parere aveti despre brand-ul Miss Sporty?

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Sa nu iti iei fond de ten light energy. zici ca te dai cu muci pe fatalaughing are o consistenta super usoara si nici nu are o acoperire buna.
unele tipuri de mascara sunt bune.
despre rusjuri si luciurii ce pot sa sp mie imi plac luciurile sunt fuctate si au un miros placut

| AngelOnEarth a răspuns:

Pana acum mi-am luat decat gloss de la Miss Sporty, dar mi-a placut enorm, pentru ca este unul dintre putinele nelipicioase pe care le-am avut. Alte produse nu mi-am cumparat de la ei, insa acum ceva timp am auzit despre fondul de ten So Matte Perfect Stay si pudra So Clear. Am facut cercetari pe net si am vazut numai lucruri bune despre aceste produse, cat despre preturi mi se par foarte ok, chiar ieftine unele.

| Andreea_3136 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de produsele celor de la Miss Sporty, respectiv tusul si rimelul, in schimb nu cunosc pentur ca-mi iau de la alte brand`uri :* Bafta...Pup