| TaeTae74 a întrebat:

Ce parere aveti despre spray-ul de protectie termica de la kallos? Este bun de ceva? Ma fac cu placa din 3 in 3 zile si vreau sa stiu daca chiar protejeaza.

3 răspunsuri:
| AjutorNeconditionat a răspuns:

Nu! Din punctul meu de vedere kallos nu este o firma atat de calitativa. Încearcă loreal, este mai calitativ iar prețul este de asemenea bun

| CriisTiina12 a răspuns:

Kallos nu este bun de nimic, orice produs am încercat mi-a dăunat. De la vopsea mi-a căzut pumni de par, de la gel de dus mi s-a crăpat pielea, etc... Încearcă serul pentru protecție termica de la Gerovital. Este pana 20 lei și este foarte bun.

| steff44 a răspuns:

Daa, este foarte buna pentru prețul pe care îl are. O folosesc de ceva timp și chiar văd rezultate.