| Prigat10 a întrebat:

Imi indrept parul cu placa nu prea des si as dori sa cumpar un ulei sau spray pentru protectie termica nu ca as avea probleme cu parul da vreau sa nu am probleme.

Ce imi recomandati Syoss syoss heat protect styling spray sau kallos ulei?

Care e mai bun?

Sau in afara de acestea doua e vreunul mai bun?

Daca da care e acela va multumesc astept raspunsurile/parerile voastre.Va salut pe totihappy

2 răspunsuri:
| Miralfn a răspuns:

Am folosit kallos ulei si il folosesc in continuare.Imi place cum face parul. Mai am un ser pentru varfuri despicate de la gerovital, pe care il folosesc de 2 ori pe saptamana.

| blahblah_7366 a răspuns:

Mi-am luat eu un ser hidratant termoprotector de la gerovital plant si iti spun eu ca merita si uite si un link http://www.farmec.ro/ser-hidratant-termoprotector/ si costa 11 lei si ceva eu de ex. l-am gasit la kaufland sper ca te-am ajutat :d