| Prigat10 a întrebat:

Salutare
Imi indrept parul cu placa nu prea des si as dori sa cumpar un ulei sau spray pentru protectie termica nu ca as avea probleme cu parul da vreau sa nu am probleme
Ce imi recomandati Syoss syoss heat protect styling spray sau kallos ulei?
Care e mai bun
Sau in afara de acestea doua e vreunul mai bun
Daca da care e acela va multumesc astept raspunsurile voastre

4 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Eu folosesc o protectie de par de la DOVE (in ambalaj portocaliu)
Cred ca e mai bun uleiul de la Kallosthinking

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Syosss:X:X::X:X... e cel mai tare

| gabriela_7244 a răspuns:

Cauta un reprezentant amway si te poate ajuta cu produse SATINIQUE sunt foarte bune

| twixie a răspuns:

Exista ceva spray pentru protectie termica de la gerovital. e foarte bun, si e la un pret rezonabil.