| XLittleGirlX a întrebat:

Ce placa de par ceramica imi recomandati? Orice pret!

Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| strawberry03 a răspuns:

PPai ce am eu se cheama Remington...e facuta din 3 straturi: ceramica, diamant si nu stiu mai ce...dar e foarte buna, si eu am dat pe ea 250 leibig grin, cam scumpa, dar foarte buna

4 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna. Eu am Carrera. Si am dat pe ea 85 de lei sau cam asa ceva. Este destul de buna, parerea mea.

| nikol a răspuns:

Eu am placa de la BOSCH de 200 grade e foarte buna.In plus nu trebuie sa astepti foarte mult sa se incalzeasca.in cateva secunde se incalzeste rapid.

| lady_6820 a răspuns:

Buna eu mi-am luat placa de par ceramica rowenta wet/dry ellite si sunt ffff multmita are 130 grade si am dat pe ia 160lei.

| brok3nstringz a răspuns:

Eu am Braun satinliner ( e in jur de 200 de lei ) o am de 2 ani si merge ca noua.