| Ocurioasa a întrebat:

Heii fetelor... vreau sa imi cumpar o placa de par noua (ceramica) dar nu stiu care e mai buna..si sa aiba totusi un pret ok. Ce-mi recomandati? big grin:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu o am pe aceasta,cumparata dintr-un magazin mare, cam de doi ani si merge ca in prima zi, este foarte buna, poti ajusta temperatura, se incalzeste foarte repede si parul rezista.Este si din ceramica.Cand am cumparat-o eu avea un pret mult mai mare, este foarte buna.
http://www.flanco.ro/......negru.html

| Ocurioasa explică (pentru anonim_4396):

M-ai convins:*:*. Maine merg sa imi cumpar (sper sa gasesc:X)... daca nu comand de pe net :*. Msssssss! :*:*:*:*:*:*:*:*:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ocurioasa):

Cu placere, sa o folosesti sanatoasa kiss

3 răspunsuri:
| sarpeparsiv a răspuns:

Daca vrei ceva mai de calitate orienteazate catre Braun sau Philips.