| EvaTramell a întrebat:

Ce produse sunt mai bune? Cele de la farmec sau kallos? Eu am folosit pentru unghii un produs de la farmec cu vitamina b5 si azi mi-am luat un alt produs de la kallos, concentrat de vitamine kallos.Am auzit ca e foarte bun.Voi ce parere aveti?
Am o unghie rupta de 1 saptamana si vreau sa mi crasca si ea ca celelalte. Deci crdeti ca e bine sa ma fac si cu lotiunea de la farmec cu vitamina b5 si cu ceea de la kallos? Vreau raspunsuribig grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer de la Farmec.
Poți masa unghia afectată cu ulei de ricin.
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Buna.
Pentru unghii prefer Farmec, categoric! Mi se pare cel mai bun.
Pentru unghia rupta poti folosi ulei de ricin sau ulei de masline.
De la Kallos folosesc doar balsam. Kallos pentru par, Farmec pentru unghii.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mie imi plac cele kallos!
Mastile de par mai ales...
Foloseste farmec pentru unghii!happy

Pa-pa