| AndreeaDeutza39 a întrebat:

Hei, TPU.

As vrea sa va cer parerea la doua produse: Lotiunea pentru tratarea unghiilor cu vitamina B5 de la Farmec si uleiul de ricin.(amandoua pentru intarirea si cresterea unghiilor ).

. 1. Ce parere aveti in legatura cu aceste doua produse? sunt bune?

2. Cat timp trebuie folosite?

3. Dau vreun rezultat si in cat timp?

Vreau raspunsuri cat mai repede, va rog. Scuzati categoria.

P.S Ofer funditaaaaa, normal

Răspuns Câştigător
| LisaZafre a răspuns:

Te-as sfatui sa alegi uleiul de ricin happy este mult mai bun pentru ca este natural, si nu contine nici un fel de oxidanti in compozitia lui.Iti spun asta din experienta proprie tongue Eu inainte aveam ticul acelacu rosul unghiilor, insa cu putina sarguinta de abtinere si cu uleiul de ricin am cele mai frumoase si lungi unghii din clasa. Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Lotiunea cu vit.B5 e buna pt.intarirea unghiilor. Uleiul de ricin e mai folosit pentru intarirea firelor de par.

| Kazumi a răspuns:

Eu zic sa incerci doar uleiul de ricin am auzit de foarte multe ori ca e bun de curand mi-am luat si eu.Pai trebuie sa dai cu el in fiecare seara pe unghii si sa stii ca poti da si pe gene ca se vor lungii.