| Evelinmariaa a întrebat:

Ce recomandați pentru părul gras? Știți vreo metodă care să facă părul să nu se mai îngrașe repede? Sau ce șampoane folosiți?

5 răspunsuri:
| Bidiu_Ilinca_2000 a răspuns:

Ca sa nu se ingrase repede nu iti trece mana prin el foarte Des. Ca sampon poti folosi unul cu ulei de masline?

| dfk123r a răspuns:

Samponul Frank Provost l-am incercat personal dupa ce m-am chinuit foarte mult timp sa ma spal la cap aproape zilnic sau la 2 zile pentru ca se ingrasa si se facea foarte slinos, sa zic asa. E un sampon profesional pe care l-am cumparat de la un magazin italian, insa vad ca-l poti lua si de pe eMAG, doar ca pe eMAG e 50+ lei, iar in magazin eu am dat doar 28.

| fantabau a răspuns:

Știu ca e foarte greu dar obisnuiesteti parul sa îl speli mai rar, nu prea folosi diverse chestii pentru par și tine parul mai mult timp legat

| anonima0417 a răspuns:

Incearca gama elseve cu argila