| oana1 a întrebat:

Buna ce sandale se poarta vara asta fara toc?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Uite,eu de pe site-ul asta ma ispir:d
http://www.divahair.ro/......_vara_2011
si cei cu talpa ortopedica sunt foarte confortabili:X

3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Griin,de unde stii ca o femeie cand poarta tocuri si moare de durere, injura?
ma uimesti, uite ca eu nu fac asa indiferent.Pentru mine e ca un sacrificiu.
Si nu-mi spune, trebuie sa porti fiecare uratanie numai pentru ca e comoda? Pai si slapii lu mamaie sunt comozi daca e sa o iei asa.

| Bacteriuță a răspuns:

Porți ce îți place ție. dacă s-ar purta încălțămintea gen șenilele lui Lady Gaga, așa ai purta și tu? Sau sandale cu toc în vârf?! tu când încalți ceva trebuie să te simți bine, să fie confortabil. că dacă porți cu toc și mori de picioare și genunchi degeaba porți ce se poartă, tu mereu ai să înjuri și n-ai să te simți bine.
baftă happy

| ReE a răspuns:

Eu zic ca mereu tocurile o sa ramana cool dar se poarta cele stil romane si cele cu platformaa! bafta si da sh mie un vot sau funda plizz.ms