| Biby a întrebat:

Ce se mai poarta primavara asta?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Primavara lui 2011 ne incanta cu o moda lejera, optimista. Se poarta animal print, albul, bejul, albastrul deschis. Tocurile sunt la mare cautare si pantofii asa numiti "platforme". De asemenea se poarta fustele/rochiile lungi pana in pamant.

Dupa ce make-up artistii ne-au dat mana libera in privinta culorii, nici designerii nu se lasa mai prejos. Imprimeuri florale, dungi sau culori neon nu trebuie sa va lipsesca din garderoba
Insa inainte sa cumparati imprimeuri de tot soiul, este bine sa stiti ca albul este culoarea sezonului. Designerii propun mai multe curente: de la romantic, unde veti gasi multe rochii din dantela, topuri din matase, pana la rochii minimaliste.
Asadar, nu ezitati in fata unei bluze simple sau a pantalonilor evazati, care se intorc dupa o perioada lunga de absenta in vietile noastre.
Iar daca va plac dungile aveti inca un motiv de bucurie.

3 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Boxeri sau chiloti, insa si aceia foarte, foarte rar...

| Cristian_6815 a răspuns:

In special prostia am observat, din ce in ce mai des!