| diana_3432 a întrebat:

Ce se poarta primavara asta? fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, didi dudy deedee dienu stiu dienuka :D. http://didiglamour.blogspot.com/2011/03/sa-incepem-primavara-in-forta.html.

In materie de haine sari la dantela, materiale cu imprimeuri, buline, haine vaporoase.

Multe multe rochite, si cele din blugi sunt adorabile, fustele cu talie inalta sunt adorabile.
Daca te referi la culori uite aici niste sfaturi :

3 răspunsuri:
| Lyiia a răspuns:

Depinde la ce te referi:
1. Daca vorbesti de haine,se poarta cele comode,dar nu foarte largi si pline de culori vii:rochite, fuste, tricouri cu diverse desene si cele mai populare sunt colantii+un top lung si stramt.
2. Daca te referi la oja,pot spune ca cele cu o singura culoare nu va atrage atentia nimanui.Ti le poti face in multe combinatii[negru cu gherute albe sau invers, patratele, cele cu gel etc.]
3.Cand e vorba despre coafuri,este la moda bobul, buclele, dar asta nu inseamna ca nu merge si parul drept.Fiecare depinde de cum ii vine mai bine si cum vrea.
Bye!

Apache
| Apache a răspuns:

Haine...