| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce stitii despre gama ELSEVE anti rupere? pe galben...
Dar adevarul nu ce ati auzit la altii sau in reclame:*
Ingrasa parul?
funda

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am folosit aceasta gama, intr-o perioada in care parul imi cadea cu galeata( si nu exagerez deloc), sincera sa fiu mi-a facut firul de par mai puternic nu pot sa spun ca m-a ajutat in totalitate dar totusi mi-a imbunatatit cat de cat situatia dar de problema cu caderea parului am scapat cu ajutorul elseve arginine rezistX3.

| anonim_4396 explică (pentru KellyGreen):

Si eu acum folosesc elseve arginine resist...Am cam o luna si am inceput sa fac matreatasadsad
Vreau sa-l schimb cu elseve anti casse...care sper sa ma ajute
Acum ce folosesti?

| KellyGreen a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum folosec un sampon de la kallos cu vanilie