| AnDutZzA020 a întrebat:

Ce trebuie sa fac la o preselectie la Balul Bobocilor? Imi este putin frica pentru ca nu prea stiu sa dansez si la mersul pe tocuri trebuie sa mai lucrez! Cine da cel mai complet raspuns primeste funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Cel mai complet raspuns? Nu e nevoie sa te incurajam noi sau sa venim cu sfaturi. Iei si te gandesti daca poti face fata tuturor emotiilor pe scena. Daca nu, nu ai ce cauta. O fata emotiva se va balbai la microfon la proba de perspicacitate sau se va impiedica pe tocuri chiar si sa stie sa mearga.
Raspunsul e la tine. Frumusica vad ca esti si poate ai lua si locul 1. Dar daca crezi ca te va apasa pe suflet stresul cauzat de bal, mai bine lasa locul altei fete. Nu merita.

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

E un concurs de talente, bancuri, dans, defilare. Asa avem noi. E cam aiurea dar na. Dansul e proba decisiva.