| LoLSykes a întrebat:

Cam ce se face la o preselectie pentru balul bobocilor?

Răspuns Câştigător
| gramaandreea a răspuns:

Depinde de fiecare liceu si organizatori. Trebuie sa te prezinti in primul rand, probabil intreaba " de ce vrei sa participi la bal?" sau ceva de genu, pot fi anumite probe de exemplu mers pe tocuri(la fete) sau cine stie ce alte lucruri. Cum ziceam, depinde de fiecare liceu/organizatori

4 răspunsuri:
| gabby77 a răspuns:

Candidezi si te voteaza restul colegilor.

| LoLSykes explică (pentru gabby77):

Gaby stiu si eu ca trebuie sa candidezhappy ma refeream cam ce probe/intrebari sunt.

| Doareu1994 a răspuns:

Mai întâi prestatia ta! Organizatorii te vor pune sa defilezi! Trebuie sa fii si dragut/ă!