| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy ce tunosoare mi-as putea face avand in vedere ca am fata mai ovala, sau o tunsoare care sa imi faca fata rotunda?
funda pentru cele mai bune love struck

4 răspunsuri:
| nataliaduchess a răspuns:

Http://www.eva.ro/......35892.html
ai aici un link unde se dau frizuri pentru fiecare tip de fata. Funda?

| HappyDarkness a răspuns:

Pai daca ai fruntea mai mare fa.ti breton cu bob. Daca o ai mica fa-ti doar bob. Ti.ar sta bine si in scari si filat dar daca ai parul rar nu ti.l fa filat ca o sa te subtieze. Uite un site pe care poti sa iti pui orice freza si sa te machezi etc
http://www.taaz.com/

| Amacreatzaa a răspuns:

Pai eu ma gandesc la o coafura bob:X:* adica acest bob pe langa sa aiba niste bucle.sau un bob cu breton.:*sau par mediu cu bucle pe langa.:*iar pentru ati face fata rotunda iti trebuiee o tunsoare foarte zapacita cum ar fi par cret:* eu asa ma gandesc:X:*