| lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala a întrebat:

Am parul lung, ondulat, aproape cret, dar vreau sa ma tund scurt sau mediu. Ce tunsoare imi recomandati avand in vedere ca am fata rotunda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Postelnicu_Lorena_1995 a răspuns:

Da la gat cobori in jos sau asa ca mine

| AlexLalaLove a răspuns:

Eu iti recomando tunosare medie pentru ca amo fata in clasa cu fata rotunda si cu parulmediu undulat..Si imi c-am plc de eabig grin

| maria9607 a răspuns:

Dc sa te tunzi? parul lung e cel mai frumos. mai asteapta cateva zile sa vezi daca mai ai aceeasi parere. iti zic din proprie experienta... ce mult as vrea eu sa am parul lung. dar ca sa iti raspund la intrebare daca ai parul cret te poti tunde ca doinita oancea, mediu. cauta-i facebook-ul sau poze recente pe googlehappy e tunsa foarte frumos