| 123321998896768 a întrebat:

ce va place voua sa faceti cel mai mult? si cum va cheama (De curiozitate).

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Pai sa stau pe net, sa merg in excursii, la picnic. Pup.
Laviniabig grin

| annkaa a răspuns:

Ma numesc Ancahappysi cel mai mult imi place sa stau in pat si sa ascult muzicalaughingtiesmug?

| selenagomezz a răspuns:

Numele meu e naomi mie imi place sa stau cu prieteniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa merg la shopping,, sa inotttt etc.este o mica parte pwwwwwwwwwwp besk

| dyana_6840 a răspuns:

Ma cheama diana si mie imi place sa ascult muzica si sa dansezkiss