| Sexyboy112 a întrebat:

Bună fetelor, am o curiozitate, voua va place analul sau o faceti de dragul partenerilor?

Răspuns Câştigător
| NeganMyLove a răspuns:

Eu sunt virgina ca am 14 ani! Dar... Mie mi-ar plăcea foarte mult sa fac anal! Dar iubesc și oralul!

4 răspunsuri:
| 90210 a răspuns:

Nici n-am incercat, dar sunt 100% convinsa ca nu-mi place. Nu trebuie sa sar cu parasuta ca sa stiu ca nu o sa-mi placa laughing
Nu sunt tentata sa incerc si daca persoana de lange tine te iubeste intr-adevar nu mi se pare okay sa te faca sa faci ceva ce nu vrei...Nici eu nu as vrea ca iubitul meu sa faca ceva ce nu vrea pentru ca la final nici nu mai e distractiv...ai doar o persoana care e constransa sa faca ceva ce nu vrea si nu mi se pare ok.

| Goete a răspuns (pentru 90210):

E normal sa nu te faca sa faci daca nu vrei.
Si daca e o fantezie de-a lui e normal ca o va face cu alta

| 90210 a răspuns (pentru Goete):

Dar de ce ti se pare atat de normal? Mie mi se pare lipsa de respect.

| Goete a răspuns (pentru 90210):

Lipsa de respect din partea cui?