| aysha11 a întrebat:

Cei care au avut probleme cu acneea cum ati scapat de petele maronii de pe ten?

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Si eu am aceeasi problema eu am scapat de cosuri ducanduma la cosmeticiana care milea scos pe toate dar acum am ramas cu semnele care trec mai greu

| Cameliaa12 a răspuns:

Ai petele probabil de la Zynerit (daca il folosesti pe fata si iesi afara la soare, iti pateaza pielea)... poti incerca sa folosesti lotiunea din ceai verde de aici http://www.frumusele.ro/......nul-tau/10 si sa alternezi cu masti din fructe, pe baza de lamaie si miere, alege de aici: http://www.frumusele.ro/......tenului/68

| NeverKid a răspuns:

Pai cand ai acnee du-te la un medic dermatolog.Acesta iti va da ceva pentru cosuri, iar de la crema sau unguentul acela vor disparea si cosurile si petele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor trece de la sine cu timpul(in maximum 5 luni,vor trece complet).In schimb, daca iti doresti sa folosesti ceva pentru a grabi putin trecerea lor, poti face masaj local cu crema de galbenele.