| euu03 a întrebat:

Cine cunoaste vreo agentie de manechine din Constanta? As vrea sa ma inscriu, deoarece doar ce am absolvit un curs de manechin-fotomodel. Cunoasteti vreo adresa ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:ES0cuGU8zuAJ:cauta.afacerist.ro/info/agentie_fotomodele_constanta+agentie+manechine+constanta&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza o colaborare cu un magazin de haine de blana care are prezentari in constanta poti sa suni la 0729 456314, adrian

| Teamleader_Xpro_1986 a răspuns:

Doar fotomodele. Xpro Models srl aplicatie pe facebook la https://www.facebook.com/appcenter/xpro_fotomodel_fem