| oanawww45 a întrebat:

Hello! happy Vreau sa devin fotomodel sau manechin imi puteti spune ce pasi as putea urma? Si sunt din timisoara imi poate supune cineva, va rog, o agentie de modeling buna care sa accepte si adolescentele? Multumesc mult! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siu eu unatonguedar accepta doar bosoroagelaughinglaughing cum adica sa accepte adolescente? doar asta accepta? ce crezi ca vrea sa accepte babe sa prezinte un cosciug?laughing