| iloveusa a întrebat:

Cine e din Bistrita si/sau stie o casa de modelling/agentie de modele va rog sa imi spuneti.Am 14 ani,am masurile necesare si am picioarele foarte lungi,asa ca tota lumea care me vede imi spune sa dau la modeling, asa ca m-am decis sa incerc pe perioada vacantei de vara happy

3 răspunsuri:
| Maria112 a răspuns:

Ai putea sa mergi la Bucuresti. Este mult de platit dar acolo cred ca o sa gasesti ceva cursuri de modeling. Funda? puppy dog eyes

| Ciocolacious a răspuns:

Auzi... ce inaltime ai?
Si daca ai peste 1.70 cum ai reusit sa cresti? ai facut vreun sport anume sau?
Sunt curioasa pentru. ca am 13 ani si 1.68...

| iloveusa explică (pentru Ciocolacious):

Nu am inca 1.70, am doar 1, 67, dar nu cred ca are ceva.
P.S. Am facut karate, ti le recomand si tie pentru ca e un sport care te ajuta sa te dezvolti