| adriana_3702 a întrebat:

Hi, numele meu este Adriana.Sunt noua pe aci.Sunt din bistrita, am 17 ani. Mi-am dorit de mult o cariera in modelling si inca nu am renuntat la acest vis.Stiti de vreo agentie de modeling din bistrita? imi puteti da niste informatii? thnks:*

5 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Bun venit happy
hmm in bistrita thinking nup nu stiu straight face

| mada12 a răspuns:

In bistrita nu stiuhappy pe mine ma contact un membru pe hi5...cica e dela care ia fete pentru modellig.nu stiu unde anume face... dar daca vrei contacteaza-ma pe privat si iti dau id luiwinking

| MADALINAAAA a răspuns:

Buna... pai sfatul meu e sa astepti sa termini liceul, si sa mergi la o facultate in bucuresti.

Iar in bucuresti sunt zeci de agntii de modele.
O alta idee, este cea cum am procedat eu, de altfel:am fost la caravana cool model.merge prin 20 si ceva de orase pentru a cauta viitoare modele.la mine in oras nu a fost, dar am fost la preselectie intr-un oras apropiat.In toamna asta cred ca se va organiza iar caravana, asa ca nu rata asa sansa! Visele pot devenii realtitate! succes!

| I'm just me a răspuns:

Bine ai venit pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit! O sa ne interesam, sau poate stie cineva si iti scrie.