| nupebunezau a întrebat:

Cine îmi poate spune cele mai bune vitamine (pe care le-a încercat si au functionat) pentru par? Cum sunt cele de la Dopelhertz, spre exemplu.
Funda!

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu am luat Aspasia si au avut efecte destul de bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut happy
Iti recomand sa te duci la un dermatolog (banuiesc ca iti cade parul, etc) si o sa iti de-e exact de ce ai nevoie, cu efectul pe care il doresti.
O seara frumoasa!

| Louis04 a răspuns:

Mama mea este hairstylist si mi-a spus ca cele mai bune pastile pentru par sunt cele de la Hairfinity. Sper ca ti-am fost de ajutor!