| BlaaBlaa a întrebat:

happy Cine si-a cumparat recent cosmetice de la Farmasi? Ce preturi au corectoarele si fondurile de ten? Sunt produse bune? Au o acoperire mare? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Eu am si anti-cearcan si corector si acopera foarte bine. Cand vreau o acoperire mare precum a unui fond de ten pe intreaga fata aplic cate o dunga din corector pe fata si intind cu o pensula kabuki. Si acopera foarte bine. Corectorul e cam 10 lei pudra 15 anti+cearcanul 12, iar fondurile de ten cel cu pompita l-am testat acopera bine si cred ca e 35 de lei

| BlaaBlaa explică (pentru Ruxandra15):

Multumesc mult:*

1 răspuns: