| BiancaStoran a întrebat:

clasa mea da o petrecere de Halloween si nu am nci un costum. Ce sa port? Nu vreau sa fiu vrajitoare, zombie, vreau sa fiu un personaj bun. Dar ce sa imi aleg?

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Pisica, soricel, iepuras, vampir, dovleac, zana, printesa, mumie, albina etc. Funda?

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Parerea mea, cel mai simplu ar fi sa te faci "zana" - elf, iti trebuie numai haine in culori pastel - roz preferabil, poti sa-ti faci niste aripi in aceleasi culori, pantofi asortati, tiara, apoi vezi cum te machiezi, pui un pic de sclipici, poate si un tatuaj argintiu din ala care iese la spalat. happy
Mai greu ii daca vrei sa-ti faci si urechi la fel ca ale elfilor, nu's din ce material se fac, dar poate gasesti tu ceva. De fapt, urechile sunt mai importante, ca aripi nu au de obicei. :-\
Uita-te la Stapanul Inelelor, la Galadriel, mi se pare cea mai faina elfita, mai faina chiar decat Arwen. big grin

| CandyTetris a răspuns:

Ti-as sugera sa fii zana,fiindca e un costum usor de facut si nu ai cum sa dai greshappy:farduri colorate si contrastante,blush,sclipici si flori in par, iti iei o rochita bufanta, si ai terminat unul dintre cele mai faine costume posibile.happy

| BiancaStoran explică:

Daca as vrea sa am niste aripi pentru un inger, cum as putea face rost? La magazin nu pot gasi.

| Bobbb a răspuns:

Fecioara Maria!

| watzzup a răspuns:

O stiu eu un cur cu beu laughing)

| InGERfaraNOr a răspuns:

Pai o tiganca, printesa

| adi_5739 a răspuns:

Un inger

| adi_5739 a răspuns:

Nu cred ca exista ceva mai bun

| carmenpaula39 a răspuns:

Alba ca zapada, cenusareasca sau un ingeras
toate aceste idei reprezinta personaje bune. sper ca una dintre ele sa te ajute

| Cosminaskumpika555 a răspuns:

Ai putea sa te faci o zana fiindca trebuie sa iti i-ei doar o rochita frumoasa niste farduri si ai terminat