| XsooWhat a întrebat:

Bunahappy..Vine Halloween-ul....si deci care ar fi cel mai bun costum..nu vrea vrajitoare sau chestii obisnuite.ce fel de costum sa port?(stiu ca nu e o sarbatoare dar eu si colegii facem o petrecere)..deci vrea raspunsuri va roghappyhappy

Răspuns Câştigător
| eatpraylove a răspuns:

Eu anul trecut am fost zana maseluta, a fost ceva foarte dragut si nu era un costum era doar un tutu scurt negru foarte hot, mi-am pus ciorapi pink pastel si Ugg-uri negre scurte si o bluza cazuta de pe umar tot pink pastel, si am avut o bagheta de la sora-mea mai mica si un colier cu un dinte happy adica poti sa faci o tona de chestii dragute fara sa cheltui multi bani... anul asta cred ca voi fi leopard, nu sunt sigura, sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| Ogorinio a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac in vampir cu o capa colti accutiti mie mi se pare ca arata foarte tare

| PŞtefaniaP a răspuns:

Zombie,Vampir,Varcolac,Fantoma.

Eu la astea ma gandeam daca ma costumez.laughing)
Aceste cuvinte iti dau vreo idee thinking

Sper ca te-am ajutat...puppy dog eyes

| leiciu a răspuns:

Anul trecut am fost cocosatul de la Notredame si nimeni din vreo 50 de colegi nu a fost ca mine. Daca vrei idei originale trebuie sa le creezi

| Crysess12345 a răspuns:

Un popa vampir...