| Roxana223 a întrebat:

Bună! Cosmeticele de pe notino sunt originale? Sa-mi comand sau nu produse?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, sunt originale.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Da sunt originale, dar iti recomand parfimo.ro.Au aceleasi lucruri, dar mai ieftine.Eu am facut economie de 100 lei fata de notino.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! Sunt originale. happy Eu lucrez la FanCurier big grin și multe colete vin de la Notono. happy Mă gândesc că e ceva serios. Sper că ți-a fost util sfatul meu și dacă da, aștept și o fundă din partea ta! : )) Mulțumesc! big grin

| CezaraEM a răspuns:

Da!
Mi-am comandat si eu de acolo un parfum de la Ariana Grande, "Moonlight" e foarte bun! Plus ca a venit foarte repede comanda acasa. Recomand cu incredere!