| binyo a întrebat:

Buna,cred ca la intrebarea asta se pricep mai bine fetele. Stiti cumva vreun salon prin Colentina sau dna Ghica unde m.ar putea pensa bine, unde ar tine cont de forma fetei mele si de toate cele. Am incercat multe saloane si am avut multe probleme cu sprancenele dupa pensat fiind foarte urate. Un nume, o adresa sau un nr de whatsapp ar fi bine primit. Va rog ganditi-va la sufletul unei fete stresata de sprancenele ei. Multumesc mult!

1 răspuns:
| aiva a răspuns:

La Ella Salon am auzit ca se penseaza. Nu stiu daca e vreunul prin Colentina. Cel mai bine ar fi sa cauti site-ul lor pe google si sa ceri mai multe informatii.