| YoULoVeAnGeL a întrebat:

Crede.ti ca ar merge sa port ceas auriu cu pantaloni de trening crem cu o tenta de tur? Multumesc. Funa

Răspuns Câştigător
| Nyannn a răspuns:

Da. de ce nu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pantalonii de trening poti sa ii porti si cu joben daca vrei nu numai cu ceas. Important este sa iti placa tie cum te porti nu altora.

| munteanmaria a răspuns:

Hmm nu prea merge!

| Darapupic a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui, deoarece ceasul auriu da o tenta eleganta, iar pantalonii de trening sunt o tinuta sport, deci nu, dar pana la urma tu porti deci sa te simti bine happy