| mispis a întrebat:

Credeti ca este buna pentru cusut haine aceasta mini masina de cusut? E pentru o prietena care isi doreste o masina de cusut de mult timp dar e cam scumpa, asa ca m-am gandit ca una mai micuta ar fi perfecta. Voi ce ziceti? Ea vrea sa-si faca propriile haine. Oare e buna pentru asa ceva? Funda.
http://www.thegift.bizoo.ro/......ut-manuala

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ai uitat sa spui ( sau sa arati printr-un link ) despre care mini masina de cusut este vorba!

| paramore_7972 a răspuns:

Nuu! mama are o masina de cusut exact la fel si nu e buna de nimic!

| hadasan a răspuns:

Sincer nu cred ca este destul de buna pentru as face haine, poate sa coase lucruri mici ex cand ti se descoase o bluza sau i se rupe vreun buzunar, consider ca ar fi mai bine sa stranga bani ca sa isi ia una mai mare si cu aceasta mica pe care vrei sa eu cumperi sa exerseze ca sa se perfectioneze pana poate sa isi cumper sa isi cumpere una mare sau ar putea cauta una chiar second hand dar sa fie buna ca sa nu aibe probleme cu ea dupa accea. Eu zic sa ii cumperi masinuta acea mica de cusut insa ii va fi greu cu ea sa isi faca haine insa poate exersa si ar putea sa iti fac lucruri mai mici poate daca se chinuie reuseste sa-si confectioneze un tricou.Bafta