| Siimonaa a întrebat:

Ce parere aveti despre mini masina de cusut portabila la care se face reclama la TV la topshop? As vrea tare mult sa imi iau o masina de cusut sa imi fac diverse bluzite si asa mai departebig grin. Nu vreau ceva foarte pretentios pentru ca am doar 16 ani, si nu am nevoie de masinarii complicate, de aceea cred ca aceasta este perfecta pentru mine. Si daca aceasta nu e buna as vrea sa imi recomandati ceva insa sa nu depaseasca 300 de RON. Si niste linkuri de unde as putea sa cumpar sunt binevenite. Mersi mult. big grin

3 răspunsuri:
| pulisor a răspuns:

Nu lua chesti de la telesoping. Eu am luat stilouri dar sunt varza

| zuzu_6188 a răspuns:

Salut,si eu sunt in aceeasi situatie, daca afli ceva ai putea te rog sa-mi spui, chiar ma tenteaza aceasta masina insa nu am gasit pe nimeni care sa o fi cumparat si sa-mi fi spus daca merita banii thinking, apreciez mult happy

| vasipop a răspuns:

E prea ieftina sa fie buna, eu am avut dar am returnato, mi-am luat una la aprox 600 ron e ok acum