| DumiY a întrebat:

Buna!
Credeti ca rochitele acestea ar merge bine daca ar avea manecute gen tricou?
http://starshiners.ro/rochii/rochie-fofy-lovely-reflecti on-coral

http://starshiners.ro/rochii/rochie-fofy-adorable-allure -turquoise#article

Si,ceva rochite pentru banchet?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au croială cu umeri goi, deci nu!
La banchet te îmbraci cu ce te simți bine, în cazul tău tind să cred că vrei ceva cu mâneci scurte.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Pe site-ul ăla sunt rochii numai de piţipoance! Mai bine cauţi pe un site mai serios!

| lalaballet a răspuns:

Mie imi plac asa cum sunt, si pentru banchet

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Sunt foarte bune asa cum sunt!

| orhidee57 a răspuns:

Buna! Merg mult mai bine asa cum sunt ele, fara sa le adaugi manecute gen tricouwinking

| Anonim218 a răspuns:

Pentru banchet eu spun sa iti cumperi rochita cu turcoaz si alb pentru ca e geniala B|

| Maria_Karyna_1999 a răspuns:

Eu una zic sa le lasi asa cum sunt si daca vrei o rochie pentru banchet te sfatuiesc sa mergi in Zara, acolo au niste rochite superbe :3