| anonim_4396 a întrebat:

Crema BB este ca si fond de ten, acopera cosurile sau dupa aplicare intra in piele si dupa trebuie sa folosesti si fond de ten?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe un ten cu probleme nu se aplică nici bază de machiaj și nici fond de ten, ci se tratează coșurile.
Pa, pa.

| lanadelsex a răspuns:

E 5 in 1 pentru ca tine locul, printre altele, si fondului de ten. Deci nu, nu te mai dai cu fond de ten. Dar nu iti recomand BB Cream daca ai cosuri...Trateaza-le mai intai!

| BndVictoria a răspuns:

Din cate stiu aceasta crema este o baza, apoi aplici fondul de ten.