| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun fond de ten care acopera 100% cosurile mici?!

Răspuns Apreciat de Editori
| anamariarot a răspuns:

Sunt multe fonduri de ten cu acoperire mare, dar tot o sa se vada cosurile in relief, indiferent de produsul folosit. Pe langa asta, daca nu e seara sau un loc cu lumina mai putina, tenul va parea foarte incarcat. Foloseste un corector cu putere mare de acoperire si apoi un fond de ten mai lejer.
E mai important sa tratezi problema decat sa o acoperi. E ca si cum ai baga mizeria sub pres si ai spune ca e curatenie

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cosurile nu se acopera cu fond de ten, asta este greseala fatala!
Cosurile se curata si se lasa descoperite penytru a se vindeca.,
Fondul de ten este folosit la femeile mature, peste 35-40 de nai, pentru a acoperii ridurile si imperfectiunile pielii si nu sunt sub nici o forma recomandate copiilor, pentru ca el usuca si rideaza fata intr-un ritm rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa le tratezi, cum arata cosurile tale? Cumva asa :
http://2.bp.blogspot.com/......ndeyes.jpg

| NAT0 a răspuns:

Există tratamente pentru a scăpa de coșuri, ce minte închisă aveți.happy

| Annamaria21 a răspuns:

Fondurile de ten de la vichy sunt foarte bune si unele din ele au si tratamente pentru cosuri in ele, pupici

| Jugheadlover10 a răspuns:

Matte velvet de la make up forever

| xxt0much a răspuns:

Da e un fond de ten 100% Percente organic il gasesti pe situl asta
https://organik.ro/account/activereferal-8f00bec0e4c673ff47ee894c774e64ec

| Cinevaanonimsicamatat a răspuns:

Luxe de la Avonwinking

| Adry05 a răspuns (pentru Cinevaanonimsicamatat):

Serios? Puteai sa-i dai un produs mai prost? laughing Vrei sa-i iasa inca 30 de cosuri?

| Cinevaanonimsicamatat a răspuns (pentru Adry05):

Nu e vina mea daca tie nu ti-a mers draga. Mie imi e foarte bun. Bye!

| Adry05 a răspuns (pentru Cinevaanonimsicamatat):

Nu e vorba ca nu mi-a mers mie, e vorba de calitatea extrem de proasta a produselor Avon.