| Problematica1378 a întrebat:

Cu ce m-aş putea imbrăca la un botez in luna februarie, ținând cont că va fi frig?

4 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Cu un cojoc din blana de urs, un pulover elegant galben, blugi raiati in dungi cafenii (evazati, logic), sosete de lana, eventual 3 perechi sa nu iti fie frigut, un fular cu canafiori gri si pufosi, ca se poarta, ce naiba. Si niste botine

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Full Louis Vuitton, ca sa le arati saracilor alora ca nu copilul este in centru atentiei, ci tu!

| Idontcare11 a răspuns:

Pai exista rochi de iarna iti iei cu niste ciorapi lungi grosi.