| Loredana96 a întrebat:

Buna,cu ce sampon va spalati parul?Si credeti ca e cel mai bun?
happy

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Head&Shoulders e singurul cu care nu am matreata
orice sampon e bun atata timp cat nu faci matreata

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu mă spăl cu Head&Shoulders, dar nu există un şampon bun pentru toate tipurile de păr.

Cunosc o fată care a folosit acest şampon şi a umplut-o de mătreaţă.

Deci, depinde de fiecare tip de păr.

Succes!

| nyko06 a răspuns:

Buna, eu folosesc Nivea, Garnier sau cateodata de la Oriflame.

| HolyPotato a răspuns:

Sampoanele de la Yves Rocher sunt clar CELE MAI BUNE! Te scapa de matreata si iti fac parul matasos si stralucitor. Ar trebui sa le incerci, sunt facute din plante, dar daca le cumperi din magazin s-ar putea sa fie cam scumpe, insa merita toti banii

| adelaadelaadela a răspuns:

Depinde de tipul tau de par care ti se pare tie ca iti lasa parul mai frumos pe ala sa il folosesti! dar sa ai grija sa nu le shimbi prea des: unii fac matreata din cauza asta! eu una folosesc Dove! e destul de bunwinking. succes:*!

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Niveahappy

| FoxiAem a răspuns:

Depinde,întradevăr de tipul de păr al fiecăruia dintre noi. Eu folosesc Londa Professional pentru păr degradat şi uscat. La mine a funcţionat de minune! După numai două săptămâni de la utilizare, părul meu avea un alt aspect! Acum e mătăsos, uşor de pieptănat şi strălucitor! Londa, cu toate că este o marcă destul de scumpă îşi merită toţi banii!