| Didu1010 a întrebat:

Culoarea naturala a parului meu este saten inchis. M-am vopsit blonda, iar parul a inceput sa-mi creasca cam vreo 4cm. Vreau sa imi las culoarea naturala inapoi, deoarece vopseaua imi strica parul. Ce pot sa fac sa nu se vada urat radacinile cand vor mai creste, sa nu fiu jumatate satena inchis, jumatate blonda? Multumesc.:*

1 răspuns:
| Cella a răspuns:

Mm pai sincer cred ca singura solutie e sa iti iei o vopsea cat mai aproape de culoarea parului tau normal.
bafta:X