| DreA a întrebat:

M-am vopsit anul trecut prin noiembrie blonda ( eu fiind satena), apoi dupa ce au inceput sa mi se vada radacinile m-am vopsit iar satena... dar nu-mi mai prinde culoarea. De fiecare data cand ma vopsesc parul care o crescut are o culoare mai inchisa iar cel vopsit mai deschisa.Arata foarte urat, inestetic.Nu stiu ce sa fac, blonda nu ma mai vopsesc pentru ca e prea greu de intretinut culoarea. Ajutoooor!

3 răspunsuri:
| UPSsss a răspuns:

In momentul in care incepi sa te vopsesti intinde culoarea pe portiunea unde ai parul mai deschis iar dupa 15 min pe portiunea cu parul mai inchis...succes

| Madalyna2000 a răspuns:

Incearca sa te decolorezi iar apoi sa te faci ce culoare te prinde

| DreA explică (pentru Madalyna2000):

Am parul luuuung nu pot sal decolorez... o sa mai incerc cu un saten inchis... habar n-am ce sa mai fac