| bibitza_7911 a întrebat:

Buna cum as putea sa imi prind parul in prima zi de scoala? Am parul lung si drept.

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna,nu stiu ce sa zic eu prefer simplitaea si naturaletea.Ti l poti lasa normal pe spate.sau daca nu cu ondulatorul fa`ti bucle, prindeti`l intr-o coada simppla sau impletita.fa`ti codite impletite.fa`ti coc.sunt multe variante. Sper ca ti am fost de folos! Bafta!love struck

8 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Simplitatea*

| Diabolique a răspuns:

Buna! Iti recomand o coada impletita in acest stil http://www.youtube.com/watch?v=smJvLUl89ko. Daca nu iti place, poti incerca aceasta coafura (o poti ruga eventual pe mama ta sa te ajute) http://www.youtube.com/watch?v=KdtwbGu0OH8
Sper ca videoclipurile sa te ajute, chiar daca poate nu cunosti foarte bine limba engleza, fata arata destul de explicit pasii.
Mult succes!

| Alemoni a răspuns:

Buna!
Ti-l poti prinde intr-o coada simpla, de ce nu?
Sau, coafuri impletite : http://www.unica.ro/......-5312.html
Sper ca iti sunt de folos.
Succes la note!

| Pinguuuin01 a răspuns:

Intr`o coada jos si prin cu clema

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai poti sa rogi un coleg sa ti-l prinda la usa cand intri in clasa! Ar fi super!

| micutsa19 a răspuns:

Nu ai zis ce varsta ai...ai putea sa-ti faci coc sau coada de cal sau sa il lasi asa facandu'i cateva onduleuri

| amykool a răspuns:

Poti sati prinzi doua suvite la spate, sau in doua codite, daca vrei ceva special poti sa impletesti cele doua suvite si apoi sa le prinzi la spate thumbs up Sper ca te-am ajutat! Funda?big grin

| bibitza_7911 explică:

Am 13ani