| honeybunny13 a întrebat:

Cum as putea sa-mi prind parul la scoala?

6 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Cu guma de mestecat.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Tu mergi cu parul la scoala?! Ce oameni mai...

| OLumeDeVise a răspuns:

Contează și mărimea părului tău, dar totuși îți pot da câteva sfaturi…
L-ai putea prinde într-un coc ciufulit, e foarte chic. (Mie nu prea îmi iese straight face)
Ai putea să îți pui o fundiță discretă, dar care să îți scoată în evidență bretonul.
Sau l-ai putea peria un pic și să îl lași desprins happy
Sper că te-am ajutat.

| ByAnKaAlEx a răspuns:

Pai prinde-l cum crezi ca iti sta mai bine! trebuie sa iti placa tie in primul rand

| adee2andreea a răspuns:

Coc..sau coada sus sau intro parte sau cu o clama. http://www.youtube.com/......ttp?/watch